Výrobcovia / značky

Kto sme

Úvod O násKto sme

Sme takí ako vy - vieme co potrebujete

 

To čo máme s vami, našimi zákazníkmi, spoločné, je, že nás baví sa pohybovať na zdanlivo neprístupných miestach. Tam, kde sa bežným ľuďom raztrasú kolená, sa cítime ako doma. Okrem dodávania kvalitných ochranných pracovných pomôcok proti pádu z výšky, sa stále aktívne venujeme práci vo výškach.


Bezpečnosť na prvom mieste

Tak ako vy, aj my sa chceme po dobre vykonanej práci vrátiť ku svojej rodine a kamarátom, celí a zdraví. Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci BOZP sú pre nás prvoradé – rozvaha, sústredenie, kvalitné a správne použité vybavenie OOPP sú základom. 

 

Sme profesionali a naša práca nás baví

Máme skúsenosti z najrôznejších prác vo výškach – od čistiacich a natieračských prác, cez opiľovanie stromov až po komplikované montáže. Zbierali sme skúsenosti doma i v zahraničí – Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Česko... Teraz sme sa rozhodli žiť na Slovensku, lebo veríme, že aj u nás doma žije dostatok pracovitých a úprimných ľudí, ktorí chcú vytvárať dobré veci.

 

Sme tu pre Vás

Používame produkty, ktoré predávame, vieme ako fungujú a na čo sa najlepšie hodia, poznáme ich funkcie a prednosti v rôznych situáciách. Radi vám poradíme, veď ako sa hovorí, nikto učeny ešte z neba nespadol.


Neváhajte nás kontaktovať – telefonicky, mailom alebo cez náš kontaktný formular. Odborné poradenstvo v oblasti bezpečnosti práce vo výškach ponúkame zdarma.Do výšky – profesionáli s ľudským prístupom