Výrobcovia / značky

OOPP proti pádu

Úvod Ponuka pre firmy a živnostníkov

Individuálne cenové ponuky pre profesionálov vo výškach

Ak ste firma alebo živnostník a medzi vaše aktivity patrí aj práca vo výškach, ponúkame vám odborné poradenstvo pri výbere vhodného vybavenia OOPP proti pádu. Naše poradnestvo v oblasti bezpečnosti pri práci vo výškach BOZP je bezplatné a je spojené s vypracovaním individuálnej cenovej ponuky na dodávku odporúčaného vybavenia. 


Vieme, čo predávame

Okrem prevádzkovania eshopu sa stále aktívne venujeme rôznym druhom práce vo výškach a inštalácii istiacich systémov. Vybavenie, ktoré predávame, teda dôkladne poznáme, vieme ako sa používa a na čo sa najlepšie hodí.


Garancia najnižšej ceny

Neváhajte nás kontaktovať - okrem odborného predaja a rýchlej dodávky, ponúkame aj najvýhodnejšie ceny na trhu. Pri väčších alebo pravidelných objednávkach adekvátne znižujeme ceny.


Renomovaní dodávatelia

Dodávame kvalitné vybavenie značiek - Petzl, Singing rock, Climbing Technology, Edelrid, Beal, Camp, Tendon, Fallprotec, Kask...


V blízkej dobe plánujeme rozšíriť našu ponuku o ďalšie ochrané pracovné pomôcky - rukavice, respirátory, chrániče sluchu a pod. 


Hľadáte niečo, čo nie je v našom eshope?


Ak hľadáte výrobok, ktorý nie je v našom eshope, je veľmi pravdepodobné, že ho vieme na objednávku dodať v priebehu niekoľkých dní. Kontaktujte nás a vašu požiadavku pohotovo vyriešime.


 

Kontaktujte nás !

 

Neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle 0944 044 227 emailom na info@dovysky.sk alebo cez kontaktný formulár na tejto stránke.

Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]