Výrobcovia / značky

Lanový prístup Complete

Úvod Sety vybaveniaLanový prístup Complete

Lanový prístup Complete

Tento set OOPP vybavenia pre prácu vo výškach sme zostavili pre skúsenejších pracovníkov využívajúcich celú škálu techník lanového prístupu - či sa už jedná o zložitejšie kotvenie, prístup na komplexnejších konštrukciách alebo o technicky náročný druh práce.

 

Set Lanový prístup Complete je vhodný pre skúsených "výškarov", ktorých práca môže byť rôznorodá a potrebujú bezpečne pracovať na najrôznejších výškových stavbách a konštrukciách.

 

Zostavili sme ho s ohľadom na čo najväčší komfort a efektivitu pri práci. Malo by v ňom byť dostatok vybavenia, aby Vás žiadna situácia alebo požiadavka pri práci neprekvapila. Okrem lanového prístupu je ho možné využiť aj na pracovné polohovanie a zachytenie pádu.

Varianty tovaru

    Veľkosť postroja Dostupnosť Cena
Lanový prístup Complete M - L skladom
1 077,60 €
949,- €
 
Lanový prístup Complete XL skladom
1 077,60 €
949,- €
 

Lanový prístup Complete

Set vybavenia pre výškarov. Pohodlný postroj, prilba, brzda, lavička, zachytávač pádu a veľa ďalšieho. Nezabudli sme ani na dostatok lán, slučiek a karabín.

 

 

Cena pri kúpe vybavenia bez zľavy: 1077,6 Eur


Cena so zľavou pri kúpe celého setu: 949 Eur


 

Jednotlivé komponenty je možné zmeniť, prípadne pridať alebo odobrať podľa Vašich požiadaviek. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme a pripravíme pre Vás individuálnu cenovú ponuku.

Súvisiace produkty

AkciaSte lanový prístup Basic

Lanový prístup Basic

459,- € 512,45 €
AkciaSet bezpečnostného vybavenia pre lešenárov

Lešenár Basic

154,- € 166,50 €
AkciaSet stožiare a konštrukcie

Stožiare a konštrukcie

469,- € 523,90 €