Lanový prístup Complete

Úvod Sety vybaveniaLanový prístup Complete

Lanový prístup Complete

Tento set OOPP vybavenia pre prácu vo výškach sme zostavili pre skúsenejších pracovníkov využívajúcich celú škálu techník lanového prístupu - či sa už jedná o zložitejšie kotvenie, prístup na komplexnejších konštrukciách alebo o technicky náročný druh práce.

Varianty tovaru

    Veľkosť postroja Dostupnosť Cena
Lanový prístup Complete M - L skladom
1 665,- €
1 349,- €
Lanový prístup Complete XL skladom
1 665,- €
1 349,- €

Lanový prístup Complete

Set vybavenia pre výškarov. Pohodlný postroj s rýchlosponami, prilba, brzda, lavička, zachytávač pádu Asap,, zlaňovacia brzda Rig a veľa ďalšieho. Nezabudli sme ani na dostatok slučiek a karabín. A navyše dostanete k tomu perfektné pracovné laná Petzl.

 

Set Lanový prístup Complete je vhodný pre skúsených "výškarov", ktorých práca môže byť rôznorodá a potrebujú bezpečne pracovať na najrôznejších výškových stavbách a konštrukciách.

 

Zostavili sme ho s ohľadom na čo najväčší komfort a efektivitu pri práci za rozumnú cenu. Malo by v ňom byť dostatok vybavenia, aby Vás žiadna situácia alebo požiadavka pri práci neprekvapila. Okrem lanového prístupu je ho možné využiť aj na pracovné polohovanie a zachytenie pádu.

 

 

Cena pri kúpe vybavenia bez zľavy: 1665 Eur


Cena so zľavou pri kúpe celého setu: 1349 Eur


 

Jednotlivé komponenty je možné zmeniť, prípadne pridať alebo odobrať podľa Vašich požiadaviek. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme a pripravíme pre Vás individuálnu cenovú ponuku.

Súvisiace produkty

AkciaSte lanový prístup Basic

Lanový prístup Basic

549,- € 669,- €
Akciapopruhy pre lešenárov

Lešenár Basic

155,- € 190,- €
AkciaSet vybavenia pre výškové práce - stožiare a konštrukcie

Stožiare a konštrukcie

419,- € 485,- €