Výrobcovia / značky

Lanový prístup Complete

Úvod Sety vybaveniaLanový prístup Complete

Lanový prístup Complete

Tento set OOPP vybavenia pre prácu vo výškach sme zostavili pre skúsenejších pracovníkov využívajúcich celú škálu techník lanového prístupu - či sa už jedná o zložitejšie kotvenie, prístup na komplexnejších konštrukciách alebo o technicky náročný druh práce.

Varianty tovaru

    Veľkosť postroja Dostupnosť Cena
Lanový prístup Complete M - L skladom
1 660,- €
1 349,- €
Lanový prístup Complete XL skladom
1 660,- €
1 349,- €

Lanový prístup Complete

Set vybavenia pre výškarov. Pohodlný postroj s rýchlosponami, prilba, brzda, lavička, zachytávač pádu Asap,, zlaňovacia brzda Rig a veľa ďalšieho. Nezabudli sme ani na dostatok slučiek a karabín. A navyše dostanete k tomu perfektné pracovné laná Petzl.

 

Set Lanový prístup Complete je vhodný pre skúsených "výškarov", ktorých práca môže byť rôznorodá a potrebujú bezpečne pracovať na najrôznejších výškových stavbách a konštrukciách.

 

Zostavili sme ho s ohľadom na čo najväčší komfort a efektivitu pri práci za rozumnú cenu. Malo by v ňom byť dostatok vybavenia, aby Vás žiadna situácia alebo požiadavka pri práci neprekvapila. Okrem lanového prístupu je ho možné využiť aj na pracovné polohovanie a zachytenie pádu.

 

 

Cena pri kúpe vybavenia bez zľavy: 1665 Eur


Cena so zľavou pri kúpe celého setu: 1349 Eur


 

Jednotlivé komponenty je možné zmeniť, prípadne pridať alebo odobrať podľa Vašich požiadaviek. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme a pripravíme pre Vás individuálnu cenovú ponuku.

Súvisiace produkty

AkciaSte lanový prístup Basic

Lanový prístup Basic

559,- € 682,50 €
Akciapopruhy pre lešenárov

Lešenár Basic

159,- € 187,- €
AkciaSet vybavenia pre výškové práce - stožiare a konštrukcie

Stožiare a konštrukcie

419,- € 485,- €
Copyright 2016 - 2024 ©