Výrobcovia / značky

Lanový prístup Basic

Úvod Sety vybaveniaLanový prístup Basic

Lanový prístup Basic

Do tohto základného setu sme vybrali vybavenie, ktoré nevyhnutne potrebujete na realizáciu menej náročných prác vo výške pomocou lanového prístupu.

Varianty tovaru

    Veľkosť postroja Dostupnosť Cena
Lanový prístup Basic M - L skladom
682,50 €
559,- €
Lanový prístup Basic XL skladom
682,50 €
559,- €

Lanový prístup Basic

Do tohto základného pracovného zlaňovacieho setu sme vybrali vybavenie, ktoré nevyhnutne potrebujete na realizáciu menej náročných prác vo výške pomocou lanového prístupu.

 

Tento set je vhodný pre začínajúcich "výškarov", ktorých práca môže zahŕňať napríklad umývanie okien a ďalšie nenáročné činnosti pri údržbe budov. 

 

Zostavili sme ho s ohľadom na čo najnižšiu vstupnú investíciu. Zároveň Vám OOPP vybavenie zaradené v sete Lanový prístup Basic bude postačovať na prístup cez jednoduché priame zlaňáky ukotvené na existujúcich kotviacich bodoch. Okrem lanového prístupu je ho možné využiť aj na jednouché pracovné polohovanie a zachytenie pádu.

 

Bezpečnostné vybavenie pre výškové práce horolezeckou technikou. Zvýhodnená cena. Možnosť prispôsobiť si set vašim potrebám.

 

 

Cena pri kúpe vybavenia bez zľavy: 669,3 Eur


Cena so zľavou pri kúpe celého setu: 559 Eur


 

Jednotlivé komponenty je možné zmeniť, prípadne pridať alebo odobrať podľa Vašich požiadaviek. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme a pripravíme pre Vás individuálnu cenovú ponuku.


Súvisiace produkty

AkciaSet vybavenia pre prácu vo výškach horolezeckou technikou

Lanový prístup Complete

1 349,- € 1 660,- €
Akciapopruhy pre lešenárov

Lešenár Basic

159,- € 187,- €
AkciaSet vybavenia pre výškové práce - stožiare a konštrukcie

Stožiare a konštrukcie

419,- € 485,- €